program do obsługi salonu fryzjerskiego

Zalety programu do obsługi salonu fryzjerskiego i kosmetycznego

Masz swój salon fryzjerski lub salon kosmetyczny? Jeśli tak, doskonale wiesz jak trudno jest zapanować nad wszystkimi sprawami związanymi z grafikiem pracowników, umawianiem klientów, wysyłaniem przypominających o wizycie wiadomości, kwestiach finansowych i wielu innych sprawach. Świetną metodą na zapanowanie nad wszystkimi obowiązkami jest inwestycja w program do zarządzania salonem fryzjerskim i kosmetycznym.

Przypomnienia sms o wizycie

Klienci przychodzą do Ciebie, ponieważ cenią profesjonalizm zabiegów, umiejętności i atmosferę w gabinecie. Ty także doceń Twoich klientów. Nie daj Twoim klientom o sobie zapomnieć. Program do alonu kosmetycznego czy fryzjerskiego będzie automatycznie wysyłał do klientów życzenia urodzinowe, imieninowe, świąteczne itp. Odwdzięczysz się swoim klientom za częste wizyty, a oni to z pewnością docenią i będą przychodzić jeszcze częściej. Z tym programem, zarządzanie salonem fryzjerskim czy kosmetycznym będzie efektywne i szybkie. Wiele salonów kosmetycznych i fryzjerskich oferuje się na portalach oferujących zakupy grupowe np Grupon. Klienci uwielbiają łapać okazję, a Ty złap ich. Każdy nowy klient może stać się stałym bywalcem Twojego salonu. Programowanie dla salonów będzie wysyłać sms z informacjami, co się dzieje w salonie, aby zainteresowani klienci będą się umawiać.

Program lojalnościowy dla klientów

Jeśli klienci korzystają z usług fryzjerskich lub kosmetycznych regularnie, warto ich wynagrodzić i zaproponować zabieg w prezencie lub korzystną promocję. Salony mają setki klientów i trudno jest zapamiętać wszystkie terminy ich wizyt. Inwestując w oprogramowanie dla salonów dostaniesz specjalny program lojalnościowy, który sam będzie kontrolował częstotliwość i rodzaje wizyt w Twoim salonie.

Zarządzanie salonem fryzjerskim i kosmetycznym

Program do zarządzania gabinetem kosmetycznym i salonem fryzjerskim to technologia, która łączy się w sobie kilka funkcji. Program do salonu kosmetycznego lub salonu fryzjerskiego umożliwia prowadzenie baz danych, zapisywanie wszystkich klientów na wizyty i tworzeniem kart osobowych klientów, zarządzanie pracownikami i grafikami, generowanie raportów i innych. Nie lubisz wysyłać sms o bieżącej promocji do 100 osób na raz? Program do dla salonu zrobi to za Ciebie. Dzięki temu, zwiększy się efektywność Twoich pracowników, którzy będą mogli skupić się na innych sprawach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *